Cosmic & Flower Consult


Wat gebeurt er bij een consult; jeugd tot 14 jaar;
We beginnen met een intakegesprek van ± 30 minuten.
Hierna volgt een energetische behandeling en het intuïtief samenstellen van een persoonlijke Energy in een doseerflesje voor thuis. De behandeling duurt ± 1 uur.

Na afloop van dit eerste consult, houden we wekelijks contact over hoe het met je gaat (per E-mail).
Ik geef je- waar nodig- tips en handvatten om je verder te ondersteunen.

Wat als ik meer hulp nodig heb?

Wil je na het eerste consult nog verder werken aan je persoonlijke ontwikkeling? Of zijn er nog andere "ongemakken" en verstoringen waarvoor je een oplossing zoekt? Maak dan een afspraak voor een vervolgconsult.

Vervolgconsulten duren ongeveer 45 minuten.
Tijdens vervolgconsulten ontvang je een energetische behandeling en krijg je een voor jou samengestelde Energy in een doseerflesje mee naar huis.

Mogelijkheden voor cliënten vanaf 14 tot 18 jaar
We starten met een kennismaking en intakegesprek. Dit gesprek duurt maximaal 1 uur.
Hierna volgt de energetische behandeling en krijg je een voor jou persoonlijk samengestelde Energy mee naar huis in een doseerflesje. De behandeling duurt maximaal 75 minuten.

Na afronding van dit eerste consult, houden we contact met elkaar om de voortgang te bespreken.
Als het nodig is, krijg je tips om jouw proces te ondersteunen.

Zodra je toe bent aan een vervolgconsult, plannen we een nieuwe afspraak in de praktijk.
Zit jij liever thuis op de bank tijdens een vervolgconsult? Ook dat kan!
Een videoconsult is dan voor jou een uitkomst.

Hoe werkt een videoconsult (voor jongeren van 14-18 jaar)?
Je kunt mij een E-mail sturen met het verzoek een videoconsult in te plannen.
Na ontvangst van jouw verzoek, stuur ik je een bericht met daarin een datum en tijdstip voor het consult.
Ook krijg je informatie over de kosten voor het consult, portokosten en de betalingsgegevens.
Het verschuldigde bedrag maak je over op mijn bankrekening voordat het videoconsult plaatsvindt.
Een videoconsult duurt maximaal 45 minuten en vindt plaats via WhatsApp of Meet.

Hoe verloopt het videoconsult?
Op de afgesproken dag en tijd bel ik je via WhatsApp of krijg je een link voor Meet.
Tijdens het consult stem ik af op jouw energie en krijg ik de informatie door die voor jou belangrijk is op dat moment.
Met behulp van de verkregen informatie, stel ik een persoonlijke Cosmic & Flower Energy voor je samen in een doseerflesje.
Deze samengestelde Energy stuur ik naar het door jou opgegeven adres met de benodigde informatie over de inname van de Energies.

Tussentijds vindt- net als bij een 'gewoon consult'- evaluatie plaats per E-mail.
Zodra je flesje bijna leeg is, kun je weer een "gewoon" vervolgconsult of een videoconsult plannen.